Półkolonie Bydgoskie 2020 – brak miejsc

Uwaga!

Informujemy, że lista uczestników Bydgoskich Półkolonii 2020 z MDK1 została zamknięta. Wszystkich, którzy nie trafili na nasze listy zachęcamy do zapoznania się z listą placówek oświatowych, które organizują wypoczynek dla dzieci w tegoroczne wakacje.

Zapraszamy także do udziału w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych organizowanych w MDK1 już od lipca. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz.10-14. Więcej szczegółów wkrótce.

Bydgoskie Półkolonie 2020 z Młodzieżowym Domem Kultury nr1 w Bydgoszczy

Półkolonie odbywać się będą w następujących tygodniach:
Turnus I – 10-14.08.2020r.
Turnus II – 17-21.08.2020r.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat i odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00

Uczestnikom proponujemy ciekawe zajęcia oraz obiad i II śniadanie.
CENA: 85 zł za tygodniowy turnus

Zapisy odbędą się od 15-19 czerwca w godzinach od 8.00 do 16.00.

Warunkiem zgłoszenia dziecka na półkolonie jest pobranie karty kwalifikacyjnej wraz z załącznikami w formie elektronicznej ze strony internetowej Miasta Bydgoszczy lub placówki MDK-1 i wypełnienie jej przez rodzica/opiekuna prawnego oraz przekazanie wypełnionego dokumentu do sekretariatu MDK-1.

UWAGA: Decyduje kolejność zgłoszeń (grupa dzieci liczy 12 osób)

Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami, jakie znajdziecie Państwo w poniżej zamieszczonych informacjach.

procedury_dotyczace_organizacji
regulamin_bydgoskich_polkolonii