Laureaci „Pokazu talentów plastycznych 2019/2020”

Dziś poznaliśmy werdykt JURY, które podsumowało prace uczestników zajęć plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury za rok 2019/20. Wystawa „Pokaz talentów plastycznych” zaprezentowana jest od 15 października na korytarzu przy wejściu do MDK nr 1. Są to wyłonione najlepsze prace, wykonane przez nasze grupy plastyczne różnymi technikami. Ponadto w wystawie i konkursie o tym samym tytule, oceniana była aktywność i całoroczny postęp twórczy uczestników zajęć, a także ich pomysłowość w interpretacji poszczególnych tematów. Z tychże zaprezentowanych prac nagrody I-III miejsca w obu kategoriach wiekowych oraz GRAND PRIX za pracę całoroczną otrzymują:

Kategoria klas I-III:

– I miejsce: Nadia Kubiak, praca „Mój czas wolny”
– II miejsce: Blanka Prusińska, praca „Słonecznik dla ulubionego nauczyciela”
– III miejsce: Karina Karnowska, praca „Podwodny świat”
– III miejsce: Mateusz Kołek, praca „Zdjęcie rodzinne w telefonie”

Kategoria klas IV-VIII:

– I miejsce: Anastasiia Yermolenko, praca „Mój ex libris do domowej biblioteki”
– II miejsce: Patrycja Warzocha, praca „Mój ex libris do domowej biblioteki”
– III miejsce: Magdalena Zwierzchowska, praca „Martwa natura z globusem”

GRAND PRIX: Anastasiia Yermolenko -nagroda za całoroczną pracę twórczą na rzecz MDK nr 1.

JURY w składzie:
mgr Weronika Kohnke,
mgr Grażyna Tomasik
mgr Katarzyna Klarkowska.

Galeria prac on-line już niebawem na naszej stronie. Zapraszamy! W sprawie przyznania nagród skontaktujemy się indywidualnie z laureatami.