Konkurs fotograficzny „Taka jest Polska”

Zapraszamy Dzieci, Młodzież, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 do udziału w Konkursie Fotograficznym „Taka jest Polska”

Uczestnik przesyła na konkurs jedną fotografię, której tematem są urokliwe miejsca znajdujące się w Polsce, zarówno piękne krajobrazy, jak i niezwykłe zabytki. Mogą to być miejsca, które być może zobaczyliście podczas wakacji lub które odwiedzicie w najbliższym czasie. Czekamy na ciekawe zdjęcia wykonane w niestandardowych ujęciach.
Fotografię w formacie: JPG, PNG, BMP wraz z dołączoną kartą zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: mdk1@mdk1.bydgoszcz.pl do dnia do dnia 30 października br.

Prosimy nie przesyłać fotografii przedstawiających na pierwszym bądź drugim planie wyraźne postacie ludzkie.

Rozstrzygnięcie konkursu, wyniki oraz wręczenie nagród nastąpi w dniach od 3 do 7 listopada 2020 roku.
Natomiast 10 listopada odbędzie się wystawa fotografii pokonkursowych, które zostaną zawieszone na tablicy w holu MDK-1.

Więcej informacji w regulaminie i karcie zgłoszenia do pobrania konkurs_fotograficzny