Koło miłośników gier

Koło Miłośników Gier MDK-1 w związku z zawieszeniem zajęć na terenie placówki, oraz słuszną akcją #zostań w domu, serdecznie zaprasza wszystkich uczestników zajęć do wspólnych, wirtualnych spotkań i zespołowego rozwiązywania zadań, quizów, oraz grupowych gier na platformie Grarantannę.
https://www.grarantanna.pl/

Ta stworzona przez Ministerstwo Cyfryzacji i co ważne bezpłatna platforma pomoże nam w walce z nudą. Dzięki wspólnym spotkaniom i wirtualnej rywalizacji w gronie m.in. uczestników skupionych w ramach naszego Koła, mamy możliwość popracować nad stworzeniem nowego wirtualnego Cudu Świata poprzez przejście do królestwa Minecrafta. PRZYPOMINAM JEDNAK – najpierw nauka, nawet zdalna, a później zabawa.
Szczególnie zapraszam do wzięcia udziału w „Zagadkowej przygodzie” – rozwiąż pierwszą, umieszczoną zagadkę. Jeśli podasz poprawną odpowiedź, dostaniesz dostęp do kolejnej i tak aż 40 razy! Osoba, która po wznowieniu zajęć w MDK-1 zjawi się na zajęciach z 40 pytaniem otrzyma ode mnie nagrodę niespodziankę.
To co cieszy to to, że i tutaj wspólnie możemy oddać się ulubionej przez nas rywalizacji dzięki sesją i turniejom gier RPG.
Więc zapraszam – każdy dzień tygodnia godzina 16 00 – jeden warunek – po zdalnym odrobieniu lekcji.
Rafał Kranz
ps. Kochani Rodzice na Grarantannie wszystko bazujące na rozrywce, ale jednak zawierające ten komponent edukacyjny.