Warcaby – oferta turniejowa

SOBOTA 9 MAJA 2020 – 100 TURNIEJ WARCABÓW STUPOLOWYCH 100 X 100 X 100 LIDRAUGHTS MDK 1
18.00-19.40
 
Ogólna Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach szachowych lidraughts online.
1) Wchodzimy na stronę
 https://lidraughts.org/
2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (MDK 1 Bydgoszcz) 667-222-886.
 Uwaga – jeśli graliście już na lidraughts w naszych turniejach, nie wysyłajcie SMS. Ustalenie prawdziwych nazwisk jest potrzebne do sporządzenia relacji z zawodów.
3) Wchodzimy w podany przez organizatora – 
link – https://lidraughts.org/tournament/ddT9VjTK– grupa młodsza https://lidraughts.org/tournament/Kxa1vFeE – grupa starsza
4) Wpisujemy hasło turnieju – hasło – mdk1.
5) Czekamy na rozpoczęcie turnieju – zawody rozpoczną się punktualnie o podanej godzinie. Proszę poćwiczyć przed turniejem, grając na lidraughts partie towarzyskie. Nagrody – pucharki za I, II, III miejsce. Po pucharki i nagrody należy się zgłaszać do kierownika turnieju w MDK 1, po ponownym otwarciu placówki (placówka jest zamknięta do odwołania).
PS

 


ŚRODA 29 KWIETNIA 2020 – 99 TURNIEJ WARCABÓW STUPOLOWYCH 100 X 100 LIDRAUGHTS MDK 1, 18.00-19.40

 
Ogólna Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach szachowych lidraughts online. 1) Wchodzimy na stronę https://lidraughts.org/ 2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (MDK 1 Bydgoszcz) 667-222-886. Uwaga – jeśli graliście już na lidraughts w naszych turniejach, nie wysyłajcie SMS. Ustalenie prawdziwych nazwisk jest potrzebne do sporządzenia relacji z zawodów. 3) Wchodzimy w podany przez organizatora – link – https://lidraughts.org/tournament/a3hah7dK – grupa młodsza https://lidraughts.org/tournament/HhESN2nd – grupa starsza 4) Wpisujemy hasło turnieju – hasło – mdk1. 5) Czekamy na rozpoczęcie turnieju – zawody rozpoczną się punktualnie o podanej godzinie. Proszę poćwiczyć przed turniejem, grając na lidraughts partie towarzyskie. Nagrody – pucharki za I, II, III miejsce. Po pucharki i nagrody należy się zgłaszać do kierownika turnieju w MDK 1, po ponownym otwarciu placówki (placówka jest zamknięta do odwołania).

ŚRODA 22 KWIETNIA 2020 – 98 TURNIEJ WARCABÓW STUPOLOWYCH 100 X 100 LIDRAUGHTS MDK 1, 18.00-19.40

Ogólna Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach szachowych lidraughts online.
1) Wchodzimy na stronę https://lidraughts.org/
2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (MDK 1 Bydgoszcz) 667-222-886. Uwaga – jeśli graliście już na lidraughts w naszych turniejach, nie wysyłajcie SMS. Ustalenie prawdziwych nazwisk jest potrzebne do sporządzenia relacji z zawodów.
3) Wchodzimy w podany przez organizatora – link – https://lidraughts.org/tournament/hfOS0BEz, 4) Wpisujemy hasło turnieju – hasło – mdk1.
5) Czekamy na rozpoczęcie turnieju – zawody rozpoczną się punktualnie o podanej godzinie. Proszę poćwiczyć przed turniejem, grając na lidraughts partie towarzyskie. Nagrody – puchary za I, II, III miejsce. Po puchary i nagrody należy się zgłaszać do kierownika turnieju w MDK 1, po ponownym otwarciu placówki (placówka jest zamknięta do odwołania).


8 kwietnia 2020 – 95 Turniej Warcabów Stupolowych MDK 1, 18.00

SZACHY I WARCABY – Ogólna Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach szachowych i warcabowych lichess i lidraughts online. 1) Wchodzimy na stronę www.lichess.org – szachy, www.lidraughts.org – warcaby stupolowe. 2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (MDK 1 Bydgoszcz) 667-222-886. Uwaga – jeśli graliście już na lichess lub lidraughts w naszych turniejach nie wysyłajcie SMS. Ustalenie prawdziwych nazwisk jest potrzebne do sporzadzenia relacji z zawodów. 3) Wchodzimy w podany przez organizatora  link, szachy – https://lichess.org/tournament/TPb661BB, warcaby – https://lidraughts.org/tournament/3dtQcIay  4) Wpisujemy hasło turnieju – hasło – mdk1. 5) Czekamy na rozpoczęcie turnieju – zawody rozpoczną się punktualnie o podanej godzinie. Proszę poćwiczyć przed turniejem, grając na lichess lub lidraughts partie towarzyskie. Nagrody – puchary za I, II, III miejsce, upominki dla każdego juniora. Po puchary i nagrody należy się zgłaszać do kierownika turnieju w szubińskim LO, po ponownym otwarciu szkoły (szkoła i MDK 1 są zamknięta do odwołania).


II Mistrzostwa MDK1 Bydgoszcz ONLINE

MISTRZOSTWA MDK 1 BYDGOSZCZ – TURNIEJ WARCABOWY ONLINE
NIEDZIELA 29 MARCA 2020 – 11.00 7 RUND, CZAS GRY NA ZAWODNIKA 10 MINUT.
Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach warcabowych
1) Wchodzimy na stronę www.kurnik.pl/warcaby/
2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (I LO Szubin, UKS Szachowa Dwójka Szubin) 667-222-886. Uwaga – jeśli jesteście już zalogowani nie wysyłajcie SMS.
3) Na około pół godziny przed turniejem wchodzimy w zakładkę – TURNIEJE
4) Wchodzimy w zakładkę odnoszącą się do naszego turnieju – piotrszubin.

Nagrody – puchary za I, II, III miejsce, . Po puchary należy się zgłaszać do kierownika turnieju w bydgoskim MDK 1, po ponownym otwarciu placówki (MDK1 jest zamknięty do odwołania). Wyniki zostaną ogłoszone na stronach: www.loszubin.pl, www.szubin24.pl.

UWAGA! Kto już brał udział w poprzednich turniejach nie wysyła do kierownika turnieju SMS z danymi, tylko się loguje przed turniejem.

 


MISTRZOSTWA MDK 1 BYDGOSZCZ – TURNIEJ WARCABOWY ONLINE ŚRODA 25 MARCA 2020 – 18.00 7 RUND, CZAS GRY NA ZAWODNIKA 10 MINUT.

Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach warcabowych 1) Wchodzimy na stronę www.kurnik.pl/warcaby/ 2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (I LO Szubin, UKS Szachowa Dwójka Szubin) 667-222-886. Uwaga – jeśli jesteście już zalogowani nie wysyłajcie SMS. 3) Na około pół godziny przed turniejem wchodzimy w zakładkę – TURNIEJE 4) Wchodzimy w zakładkę odnoszącą się do naszego turnieju – piotrszubin.

Nagrody – puchary za I, II, III miejsce, upominki dla każdego juniora. Po puchary i nagrody należy się zgłaszać do kierownika turnieju w bydgoskim MDK 1, po ponownym otwarciu szkoły (szkoła jest zamknięta do odwołania). Wyniki zostaną ogłoszone na stronach: www.loszubin.pl, www.szubin24.pl.

Propozycją dla Warcabistów był również turniej , który odbył się 24 marca.
Na relację z tego wydarzenia zapraszamy tutaj
http://www.sp60.pl/szachowa/Szubin-Szachy/Szubin.html?fbclid=IwAR04KYAgRXiIT43QQFUj5zJwgsZuvyJGDvOMNLEZySt6sjcZ5TrAkG1adcM

I MISTRZOSTWA I LO SZUBIN – TURNIEJ WARCABOWY ONLINE WTOREK 24 MARCA 2020 – 18.00 7 RUND, CZAS GRY NA ZAWODNIKA 10 MINUT.

Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach warcabowych 1) Wchodzimy na stronę www.kurnik.pl/warcaby/ 2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (I LO Szubin, UKS Szachowa Dwójka Szubin) 667-222-886. Uwaga – jeśli jesteście już zalogowani nie wysyłajcie SMS. 3) Na około pół godziny przed turniejem wchodzimy w zakładkę – TURNIEJE 4) Wchodzimy w zakładkę odnoszącą się do naszego turnieju – piotrszubin.

Nagrody – puchary za I, II, III miejsce, puchar za I miejsce dla najlepszego zawodnika szubińskiego I LO, upominki dla każdego juniora. Po puchary i nagrody należy się zgłaszać do kierownika turnieju w szubińskim LO i MDK 1, po ponownym otwarciu szkoły (szkoła jest zamknięta do odwołania). Wyniki zostaną ogłoszone na stronach: www.loszubin.pl, www.szubin24.pl.

Uwaga Warcabiści!
W ramach zajęć, zachęcamy Was do uczestnictwa w turnieju warcabowym online.
Dokładne namiary i informacje na ten temat znajdziecie tutaj
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=3527323863945329&id=100000032508175&set=gm.3267890353238571&source=48