Festyn kończący rok szkolny

W dniu 18 czerwca na terenach rekreacyjnych Młodzieżowego Domu Kultury nr1 przy  ul. Baczyńskiego 3 w Bydgoszczy odbył się Festyn Rodzinny podsumowujący kończący się rok szkolny.  Pogoda jak zwykle okazała się dla nas łaskawa. Bawiliśmy się świetnie, oglądając występy naszych wychowanków, biorąc udział w turniejach szachowym i warcabowym, uczestnicząc w konkursach sportowo-rekreacyjnych. Podczas trwającego festynu odbył się również konkurs plastyczny pt. „Na festynie”. Natomiast na terenach zielonych placówki zlokalizowane zostały zjeżdżalnie  dmuchane oraz przejażdżki konne oferowane całkowicie za darmo dla wszystkich uczestników naszej imprezy,a było to możliwe m.in. dzięki wsparciu finansowemu Rady Osiedla Kapuściska.
Prowadziliśmy również sprzedaż ciasta, którego wypieku podjęli się Rodzice naszych Wychowanków. Dochód ze sprzedaży ciasta przeznaczony zostanie w tym roku na zakup wyposażenia pracowni, z której korzystać będziemy podczas tegorocznych wakacji letnich.
Coroczną atrakcją, jaka ma miejsce podczas naszej imprezy – jest loteria. Fanty na
tę okazję pozyskaliśmy również dzięki zbiórce, która odbyła się pośród naszych Uczestników zajęć jak i dzięki Rodzicom. Kwota zgromadzona ze sprzedaży losów zasili konto, z którego doposażona zostanie pracownia na okres letni. Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim Wychowankom i ich Rodzicom za każdą formę wsparcia okazaną na rzecz naszej placówki.
Dziękujemy za ten wspólny rok szkolny i mamy nadzieję, że ponownie zobaczymy się  już we wrześniu na cyklicznych zajęciach organizowanych w naszej placówki.