Otwarcie wystawy Agnieszki Majewskiej ?Haft krzyżykowy?

Już 19 lutego o godz. 17:00 nastąpi otwarcie wystawy Agnieszki Majewskiej ?Haft krzyżykowy?.

Agnieszka Majewska haft
Agnieszka Majewska to artystka amatorka od wielu lat zajmująca się rękodziełem. Zaczynała jako dziecko od nauki robienia na drutach, potem zainteresowała się haftem. Z biegiem czasu spod jej igły zaczęły wychodzić prawdziwe obrazy malowane ściegiem krzyżykowym. W wieku 19 lat trafiła do Domu Opieki Społecznej w Legnickim Polu (woj. dolnośląskie) i od tej pory zajmuje się haftem zawodowo. Miała już wystawy w Izbie Regionalnej w Świeciu, Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, Domu Kultury ?Modraczek?, Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece w Bydgoszczy, Bydgoskiej Szkole Wyższej, Klubie Osiedlowym ?Arka?. Wykonała też prace na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego oraz Urzędu Miasta Bydgoszczy.