Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bydgoszczy

Laura Klein laureatką na gali „POKAŻ TALENT!” w Warszawskim Teatrze Capitol

Dnia 27.09.2023 w TEATRZE CAPITOL w Warszawie odbyła się GALA konkursu Małe Talent Roku 2023 „POKAŻ TALENT!”, w którym Laura Klein uczestniczka zajęć tanecznych formacji T.1 Dance-Company, prowadzonych w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 pod kierownictwem p. Renaty Prugar, została laureatką PIERWSZEGO miejsce w plebiscycie oraz otrzymała ZŁOTĄ STATUETKĘ.
Laurze życzymy dalszych sukcesów na parkietach całego świata!


6-letnia Laura Klein to utalentowana tancerka, która uczęszcza od ponad roku na zajęcia taneczne do formacji T.1 Dance-Company, prowadzone w MDK nr 1 w Bydgoszczy, pod kierownictwem p. Renaty Prugar. Rytmiczność, energia, doskonała pamięć idealnie sprawdza się w energicznym tańcu disco dance, który Laura pokochała.
Mimo iż jej kariera dopiero się rozpoczyna tu już ma na swoim koncie wiele sukcesów.
Największy z nich to tytuł Wicemistrza Polski WADF,zdobyty w kwietniu 2023.
W ciągu roku (od kwietnia 2022 do maja 2023) zdobyła na Turniejach Ogólnopolskich w różnych miastach w Polsce (m.in. w Mogilnie, Bydgoszczy, Gostyninie, Warszawie, Włocławku,Kartuzach, Inowrocławiu, Brodnica, Toruniu )
– czternaście złotych medali – I m
– cztery srebrne medale – II m
– trzy brązowe – III m
– oraz nagrodę za osobowość sceniczną.
Taniec jest jej pasją, ale także ciężką i wytrwałą pracą… Po zajęciach, mimo zmęczenia, wychodzi zawsze uśmiechnięta, jest ambitna i empatyczna.
Pomóżmy Laurze spełnić marzenie, a zwieńczeniem będzie występ podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Teatrze Capitol w Warszawie

Zachęcamy do oddawania głosów w PLEBISCYCIE POKAŻ TALENT 2023 właśnie na wychowankę naszej placówki MDK1

ODDAWAĆ GŁOSY MOŻNA POD ADRESEM INTERNETOWYM: