„Dzieci w sieci” lista laureatów

Prezentujemy listę laureatów Miejskiego konkursu tworzenia witryn internetowych, serwisów, blogów i wideoblogów „DZIECI W SIECI” – „Nieszablonowy Ja”, docenionego w tym roku Bydgoskim Grantem Oświatowym

W kategorii: „Szkoła Podstawowa”

I miejsce zdobyła Urszula Mądzielewska
II miejsce zdobyła Karolina Klein
III miejsce zdobył Kacper Fordon
Wyróżnienie zdobyła Oliwia Boryń
Wyrónienie zdobyła Anna Taczkowska

W kategorii: „Gimnazjum”

I miejsce zdobyła Zuzanna Mrówczyńska
II miejsce zdobyła Martyna Lisiecka
III miejsce zdobył Filip Piechocki
Wyróżnienie zdobyła Gabriela Torzewska
Wyrónienie zdobyła Michał Dąbrowski
Wyróżnienie zdobyła Jakub Kondraciuk
Wyróżnienie zdobył Wojtek Puchalski
Wyróżnienie zdobył Szymon Pankau

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy!


LISTA UCZESTNIKÓW:
1. Konrad Kęcik GIMN.
2. Michał Dąbrowski GIMN.
3. Urszula Mądzielewska SP
4. Julia Mielniczak I PRYWATNE GIMN.
5. RUZANNA HOVHANNISYAN I PRYWATNE GIMN.
6. Kacper Malewski GIMN.
7. Hubert Osieleniec GIMN.
8. Martyna Lisiecka GIMN.
9. Karolina Klein SP
10. Emilia Teske SP
11. Oliwia Boryń SP
12. Janiszewski Orfeusz SP
13. Jakub Wąsik GIM.
14. Ellen Kuźna GIM.
15. Wojciech Puchalski GIM.
16. Tomasz Soroczyński GIM.
17. Filip Piechocki GIM.
18. Weronika Juszczyk GIM.
19. Zuzanna Mrówczyńska GIM.
20. Zuza Menchen GIM.
21. Wiktoria Gaweł GIM.
22.Zdunowski Kacper GIM.
23.Wiktor Jakiel GIM.
24. Jakub Kondraciuk GIM.
25. Paulina Muller GIM.
26. Dominik Lakner GIM.
27. Bartosz Bałys SP
28.Kacper Fordon SP
29. Dawid Szmyd SP
30. Maria Glamowska SP
31.Olivier Orlowski SP
32. Gabriela Torzewska GIM
33. Bartosz Szczepanek SP
34.Oliwia Piątkowska SP
35. Małgorzata Chojnacka SP
36. Anna Taczkowska SP

37. Tomasz Lesiński Gim

38. Szymon Pankau Gim

39. Adrianna Stoczkowska Gim

40. Bartosz Bracikowski Gim

41. Mateusz Gackowski Gim

42. Radosław Bracikowski SP

1. CELE PRZEGLĄDU:
– popularyzacja korzystania z internetu wśród uczniów szkoł podstawowych i gimnazjalnych przez aktywny udział w tworzeniu własnej witryny internetowej,
– ukazywanie możliwości techniki komputerowej,
– poznanie zasad tworzenia stron internetowych z pomocą nauczyciela w części warsztatowej imprezy,
– wymiana doświadczeń między uczestnikami oraz ich integracja,
– doskonalenie warsztatu pracy,

2. WARUNKI UCZESTNICTWA:
– konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych,
– dostarczenie do organizatora konkursu /MDKnr1/ wypełnionej karty zgłoszenia /ilość uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, lista uczestników codziennie aktualizowana na stronie www.mdk1.bydgoszcz.pl, ostateczny termin zgłoszenia 14 marca do godz.13.00/
– samodzielne wykonanie witryny internetowej w pracowni komputerowej MDK-1;

3. KRYTERIA OCENY:
– oryginalność pomysłu i estetyka wykonania,
– spójność treści z tematem,
– stopień wykorzystania warsztatu pracy
? wiedza zdobyta w oparciu o I etap konkursu,
4. KATEGORIE:
– uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej,
– uczniowie klas I-III szkoły gimnazjalnej;

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Wkrótce opublikujemy szczegóły tego przedsięwzięcia.
Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Więcej szczegółów regulaminie   regulamin_XIIIdws