Miejski konkurs tworzenia witryn internetowych „DZIECI W SIECI”

Zapraszamy do udziału w XII edycji ?DZIECI W SIECI? Miejskiego konkursu na tworzenie
dziecięcych witryn internetowych.

dws12

Cele przeglądu:
– popularyzacja korzystania z internetu wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych przez aktywny udział w tworzeniu własnej witryny internetowej,
– ukazywanie możliwości techniki komputerowej,
– poznanie zasad tworzenia stron internetowych z pomocą nauczyciela w części warsztatowej imprezy,
– wymiana doświadczeń między uczestnikami oraz ich integracja,
– doskonalenie warsztatu pracy,

Warunki uczestnictwa:
– konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych,
– dostarczenie do organizatora konkursu /MDKnr1/ wypełnionej karty zgłoszenia /ilość uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, lista uczestników codziennie aktualizowana na stronie mdk1.bydgoszcz.pl, ostateczny termin zgłoszenia 5 marca do godz.12:00/
– samodzielne wykonanie witryny internetowej w pracowni komputerowej
MDK-1;

Więcej szczegółów w regulaminie regulamindws oraz karcie zgłoszenia karta_zgl_dws.


LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW:

1. Kacper Malewski SP 46
2. Maksym Drogowski SP 25
3. Michał Puchowski SP w Borównie
4. Emilia Lepak Gimnazjum 9
5. Martyna Lisiecka SP28
6. Urszula Mądzielewska SP
7. Patryk Dworzecki SP 38
8. Gabrysia Torzewska Gimnazjum nr 38
9. Szymon Grosskreutz Gimnazjum 52
10.Kacper Czernielewski SP 26
11 Bartosz Włodarczyk SP 26
12. Szymon Pasek SP 26
13. Jędrzej Molski SP 26
14. Piotr Piasecki SP 26
15. Jakub Kondraciuk SP 26
16. Mateusz Stefański SP 26
17. Julia Kuśmierczuk SP 26
18.Wiktoria Konieczna SP 26
19. Hovhannisyan Ruzanna SP 26
20. Zuzia Pstrąg SP 26
21. Kamila Ziółkowska SP 26
22. Zofia Mundra Gimnazjum nr 9
23. Dominik Nowik SP
24. Maciej Bakalarski Gimnazjum nr 38
25. Paweł Roszak Gimnazjum nr 38
26. Szymon Miklas Gimnazjum nr 38
27. Dawid Lanecki Gimnazjum nr 38
28. Adam Rajpold Gimnazjum nr 38
29. Łukasz Jabłoński Gimnazjum nr 38
30. Emilia Leśniewska Gimnazjum nr 38
31. Paweł Figler Gimnazjum 38
32. Jakub Masiakowski Gimnazjum 38
33. Bartosz Adamczyk Gimnazjum 38
34. Marcin Andrzejewski SP26
35. Wiktor Cemel SP26
36. Mateusz Kłos
37. Konrad Kęcik SP 26
38. Adam Klatecki
39. Marek Cieciński Gimnazjum 38

 

Do zobaczenia we wtorek o godz.17 w MDKnr1!