Przyznano Bydgoskie Kulturalne Marki Oświatowe!

Miło nam poinformować, że w dniu 25.09.2023r. Formacja Tańca Nowoczesnego T.1 Dance – Company z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 otrzymała tytuł Bydgoskiej Kulturalnej Marki Oświatowej w kategorii zespołów i grup artystycznych realizujących amatorską działalność kształtującą i rozwijającą zdolności i umiejętności artystyczne dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych.
Dyplomy i wyróżnienia wręczyły, w imieniu Prezydenta Miasta Bydgoszcz Pana Rafała Bruskiego, zastępczyni prezydenta Pani Iwona Waszkiewicz i przewodnicząca Rady Miasta Pani Monika Matowska.
Wyróżnienie to trafia do zespołów i grup artystycznych działających w jednostkach oświatowych prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz. Tytuł przyznawany jest na 3 lata.

Serdecznie gratulujemy!