Finał XVII edycji „Dzieci z netykietą w sieci”

Dnia 5 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury nr1 odbył się finał zmagań w XVII edycji Miejskiego konkursu tworzenia witryn internetowych, serwisów, blogów i wideoblogów „Dzieci z netykietą w sieci”.
Rywalizacja w głównym konkursie odbyła się w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz klas VII-VIII Szkół Podstawowych. Przypomnijmy, że uczestnicy konkursu podczas warsztatów odbywających się w dniach 18-29 listopada tworzyli witryny internetowe uwzględniając hasło przewodnie konkursu „Nieszablonowy Ja”.

Oto jak wygląda pełna lista laureatów tegorocznej edycji.

W kategorii: klasy IV-VI Szkół Podstawowych
I miejsce zajął Mateusz Kurowski
II miejsce zajął Jakub Pokrzywiec
III miejsce zajął Kacper Jeliński
Wyróżnienie otrzymali: Dominika Tomaszewska, Maksymilian Kopeć i Gabriela Krzywińska

W kategorii: klasy IV-VI Szkoły Podstawowej
I miejsce zajął Oliwier Domek
II miejsce zajął Franciszek Obiała
III miejsce zajął Kuba Romiński
Wyróżnienia otrzymali: Hubert Sułkowski, Gosia Zwierzchowska, Nicola Nalaskowska.

Ponadto do wydarzenia w walce o prestiż zaproszeni zostali laureaci poprzednich edycji konkursów, przedstawiciele Szkół Ponadpodstawowych.
W rywalizacji tej zdobywcami kolejnych miejsc zostali:
I miejsce zajął Dawid Szmyd
II miejsce zajął Wiktor Tarbicki
III miejsce zajął Szymon Peszek.

Tegoroczną edycja konkursu otrzymała wsparcie finansowe Bydgoskiego Grantu Oświatowego.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a laureatom gratulujemy!

Na fotorelację z finału „Dzieci z netykietą w sieci”, który odbył się 5.11.2022r. zapraszamy na naszego facebook’a pod adresem https://www.facebook.com/mdk1bydgoszcz