„Bydgoskie półkolonie” z MDK1 – lista zakwalifikowanych

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII MDK1
>>Lista<<

Informujemy, że nie ma już miejsc na „Bydgoskie półkolonie 2022” z MDK1. Publikujemy listę placówek oświatowych, w których można zasięgnąć informacji nt. dostępności miejsc.
wykaz placówek

Szanowni Państwo.
Drodzy Rodzice / Opiekunowie.

Nabór na tegoroczne „Bydgoskie półkolonie 2022” w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1, jak i w innych placówkach oświatowych /wykaz placówek/ rozpocznie się w czwartek 26 maja o godz.8:00 i potrwa do piątku 3 czerwca (lub do wyczerpania się miejsc wolnych). W półkoloniach mogą brać udział uczniowie bydgoskich szkół do 13 roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych turnusów. Rodzic pokrywa jedynie koszt wyżywienia w wysokości 150 zł / turnus (drugie śniadanie i obiad).

W Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 półkolonie realizowane będą w czterech tygodniowych turnusach:
• I turnus 04.07 – 08.07.2022
• II turnus 11.07 – 15.07.2022
• III turnus 18.07 -22.07.2022
• IV turnus 25.07 – 29.07.2022

Chęć udziału dziecka w półkoloniach należy zgłosić poprzez złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z oświadczeniami w placówce (w załącznikach), w której dziecko ma uczęszczać na półkolonie. Dziecko powinno posiadać legitymację szkolną bydgoskiej szkoły oraz Bydgoską Kartę Miejską.
Szczegóły rekrutacji opisane są w Zasadach postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2022”.

Dokumenty do pobrania:

Zasady postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2022” >>zasady naboru<<
Karta kwalifikacyjna >>karta kwalifikacyjna<<
Oświadczenia rodzica – MDKnr1 >>oświadczenie rodzica_MDK_PM<<