Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bydgoszczy

„CHROŃMY BIORÓŻNORODNOŚĆ !” finał 29 maja


Uprzejmie informujemy, że ogłoszenie wyników konkursu „Chrońmy Bioróżnorodność” wraz z wręczeniem nagród odbędzie się w sobotę 29 maja 2021r. o godz. 9.30 na terenach zielonych Młodzieżowego Domu Kultury nr1 w Bydgoszczy.

Serdecznie zapraszamy

 


„CHROŃMY BIORÓŻNORODNOŚĆ !” KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI UKAZUJĄCY BOGACTWO PRZYRODY BYDGOSZCZY OCZAMI MŁODEGO ARTYSTY-MARZYCIELA

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych do uważnego spojrzenia na otaczający świat i zwrócenia uwagi na piękne przyrodnicze zakątki Bydgoszczy. Zauważcie bogactwo fauny i flory naszego miasta we wszystkich jego odsłonach. Spójrzcie na piękne parki oraz ogrody z mnóstwem roślin i owadów, na ukwiecone balkony i skwery, a także na tereny spacerowe pełne śpiewających ptaków oraz rzeki wijące się przez całą Bydgoszcz. Warto dbać o bioróżnorodność naszego miasta i chronić ją. Swój zachwyt i troskę wyraźcie w formie plastycznej bądź literackiej.

Więcej w regulaminie >>REGULAMIN konkurs plastyczno-literacki<<