Laureaci XV „Dzieci z netykietą w sieci”

Zakończyła się XV edycja Miejskiego konkursu tworzenia dziecięcych witryn internetowych, serwisów, blogów i wideoblogów „DZIECI Z NETYKIETĄ W SIECI”.

Do konkursu zgłosiło się blisko 50 uczestników. W pierwszym etapie udział wzięło łącznie 42 uczniów /w obu kategoriach/. Po trwających dwa tygodnie warsztatach Jury zmierzyło się z oceną 33 ukończonych prac, w tym 15 prac w kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz 18 prac w kategorii klas VII-VIII SP i III Gimnazjum.

Zgodnie z regulaminem konkursu Jury wyłoniło I, II i III miejsce w obu kategoriach, ponadto w kategorii I wyróżniono dwóch, natomiast w kategorii II wyróżnienia otrzymało pięcioro uczestników.

Lista laureatów konkursu „DZIECI Z NETYKIETĄ W SIECI” /XV edycja „Awangardowy Ja”/

kategoria I: klasy IV-VI Szkoły Podstawowej

I miejsce Mikołaj Kamiński /temat strony: MINECRAFT/
II miejsce Dawid Szmyd /temat strony: Japonia/
III miejsce Arkadiusz Sikorski /temat strony: Z zakurzonego folderu/
Wyróżnienie:
Wiktor Tarbicki /temat strony: Apex/
Maksymilian Kopeć /temat strony: Fortnite/

kategoria II: klasy VII-VIII oraz klasa III Gimnazjum

I miejsce Martyna Lisiecka /temat strony: Zapomniana Bydgoszcz/
II miejsce Jakub Siedlecki /temat strony: Hakerzy/
III miejsce Dominika Kowalska /temat pracy: Dom z papieru-serial/
Wyróżnienie:
Katsiaryna Savan /temat pracy: Herosi/
Urszula Mądzielewska /temat strony: Teoria sztuki/
Karolina Klein /temat strony: Niewyjaśnione zagadki świata/
Oliwia Boryń /temat strony: Siatkówka-hobby/
Natasza Mrówczyńska /temat strony: Pierwsza pomoc przedmedyczna/

Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy, a laureatom gratulujemy!

Młodzieżowy Dom Kultury nr1 składa serdeczne podziękowania
Paniom: Annie Dylewskiej, Monice Śmieleckiej, Hannie Forbot, Aleksandrze Kaczmarek oraz Panom: Marcinowi Szpotowi i Andrzejowi Okulewiczowi
za inspirowanie uczniów do wkraczania w świat wiedzy i podążania szlakiem nauki, rozwijania swoich pasji i samokształcenia poprzez zachęcanie do udziału w XV Miejskim konkursie tworzenia witryn internetowych „Dzieci z netykietą w sieci”.