Kartoonki – modelarstwo kartonowe


Oto kolejne elementy, które posłużą do wykonania naszej makiety MINECRAFT.
Dziś proponuję Wam następujące elementy:

arkusz bloków >>bloki_1<<
arkusz bloków  >>bloki2<<
świnka >>pig<<

Arkusze bloków można wydrukować kilkakrotnie, ponieważ bloki to bardzo ważny element naszej makiety.
I przypominam, że liczę na Wasze zdjęcie z wytworami pracy w komentarzach na naszym facebooku. Owocnej pracy!
We wtorek kolejna porcja naszych postaci.

Witajcie Modelarze!
W tym długim okresie naszej rozłąki, chciałbym zaproponować Wam wspólną zabawę. Polegać będzie ona na stworzeniu makiety zawierającej liczne elementy tworzące świat, który jest znany i lubiany niemal przez wszystkie dzieci, a będzie to Minecraft.
Dwa razy w tygodniu na naszej witrynie internetowej pojawiać się będą kolejne elementy naszej makiety, oczywiście w postaci projektów do samodzielnego wykonania.
I tu ogromna prośba do Waszych Rodziców. Jeśli macie Państwo możliwość wydrukujcie proszę te projekty swoim pociechom, ponieważ w tej kwestii mam jak na ten moment związane ręce :(. Jeśli mogę zasugerować dobrze jest dokonać wydruku na kartce z bloku technicznego.
A Wy moi drodzy przygotujcie też sobie karton, w którym przechowywać będziecie kolejne elementy świata Minecraft.
Narzędzia jakich będziecie potrzebowli to: nożyczki, liniał, mały nożyk kuchenny /najlepiej stępiony/, wykałaczka do nanoszenia kleju, klej /Magic lub Magiczny/, nakrętka plastikowa do kleju oraz podkładka.
Czas najwyższy na pierwszy element naszej makiety – Steve /minecraft_steve/. Liczę też na to, że w komentarzach do tego posta na naszym fanpagu pojawią się fotki prezentujące owoce Waszej pracy.
Trzymajcie się zdrowo! W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostaję do Waszej dyspozycji poprzez Messengera MDK1.
Pozdrawiam
Marcin Szmyd