Szachiści na start ;-)

Kolejna propozycja dla szachistów!

44 TURNIEJ SZACHOWY LICHESS MDK 1 PRIMA APRILIS 2020
ŚRODA 1 KWIETNIA 2020 – STRONA LICHESS
18.00-20.00
HASŁO mdk1

Mamy zaszczyt zaprosić zawodników z kół szachowych na turniej szachowy online, który odbędzie się dnia 28 marca o godz 11 w ramach zajęć prowadzonych w naszej placówce.

hasło mdk1
czas gry 5 minut na zawodnika

Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (I LO Szubin, UKS Szachowa Dwójka Szubin) 667-222-886. Uwaga – jeśli jesteście już zalogowani nie wysyłajcie SMS. Ustalenie prawdziwych nazwisk jest potrzebne do sporządzenia relacji z zawodów.

SZACHY – Ogólna Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach szachowych lichess online. 1) Wchodzimy na stronę www.lichess.org. 2) Logujemy się na stronie jako zawodnik – dowolny pseudonim, dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (I LO Szubin, UKS Szachowa Dwójka Szubin) 667-222-886. Uwaga – jeśli jesteście już zalogowani nie wysyłajcie SMS. Ustalenie prawdziwych nazwisk jest potrzebne do sporządzenia relacji z zawodów 3) Wchodzimy w podany przez organizatora – link 4) Wpisujemy hasło turnieju – hasło. 5) Czekamy na rozpoczęcie turnieju – zawody rozpoczną się punktualnie o podanej godzinie. Proszę poćwiczyć przed turniejem, grając na lichess partie towarzyskie. Nagrody – puchary za I, II, III miejsce, upominki dla każdego juniora. Po puchary i nagrody należy się zgłaszać do kierownika turnieju w szubińskim LO, po ponownym otwarciu szkoły (szkoła jest zamknięta do odwołania).

https://lichess.org/tournament/A2TyZXle