Finał XI edycji miejskiego konkursu „DZIECI W SIECI”.

Finał  XI edycji ?DZIECI W SIECI? – 28 marca /sobota/ godz. 10:00.

banerInformujemy, że finał XI edycji konkursu tworzenia dziecięcych witryn internetowych „DZIECI W SIECI” odbędzie się  w sobotę 28 marca o godz. 10:00.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

– konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 9 – 15 lat,

– dostarczenie do organizatora konkurs /MDKnr1/ wypełnionej karty zgłoszenia
– samodzielne wykonanie witryny www w pracowni komputerowej MDK-1 lub w ustalonym z organizatorem miejscu /np. pracowni komputerowej w szkole min. 6 osób/, pod okiem jednego z organizatorów,

KRYTERIA OCENY:

– oryginalność pomysłu i estetyka wykonania,

– spójność treści z tematem,

– stopień wykorzystania warsztatu pracy ? wiedza zdobyta w oparciu o I etap konkursu,

4. KATEGORIE WIEKOWE:

– szkoły podstawowe,

– gimnazja;

5. ORGANIZACJA KONKURSU:

Z chwilą wypełnienia i dostarczenia karty zgłoszenia, uczestnik zakwalifikowany jest do I etapu konkurs, który rozpocznie się dnia 10.03.2015 o godz. 17:00 w sali nr 9 MDKnr1.

I etap to kurs obsługi programu SharePoint Designer 2007 do tworzenia stron www prowadzony przez autorów przeglądu. Kurs obejmuje materiał podstawowej znajomości zasad tworzenia witryn dzięki czemu umożliwia udział w konkursie dzieci, które do tej pory nie posiadały umiejętności tworzenia witryn. I etap to zapoznanie uczestników z tematem tworzonej strony.

II etap to część warsztatowa ? uczestnicy, w dogodnym dla siebie terminie /ustalonym podczas I etapu konkursu/ będą samodzielnie tworzyć witrynę internetową w pracowni komputerowej MDKnr1.

/całość dokonań wspierany będzie przez jednego z organizatorów/

III etap ? 21.03.2015 ? ocena przygotowanych stron przez jury, wybranie najciekawszych prac i ich nagrodzenie

Więcej w regulaminie regulamindws  oraz karcie zgłoszenia karta_dws